My

Sme diera na trhu. Tak sme sa chceli pôvodne volať. Ale nakoniec sme sa rozhodli pre NA PLECE. Pretože má pre nás viacej významov.

Tak ako sme sa rozhodli vziať si na plecia radosti i starosti toho druhého, berieme pomyselne NA PLECE i zdanlivo veľký ekologický problém jednoduchým riešením v podobe vtipnej tašky prevesenej NA PLECi.

Zatiaľ sme dvaja to znamená štyri ruky, štyri nohy, šesť očí, dva mozgy, štyri obličky a jedno srdce. Sme zábavní a genderovo vyrovnaní podľa najnovšej módy, výškovo nerovnomerní a myšlienkovo zladení. Radi tvoríme a dopĺňame tento svet o kadejaké maličkosti ale aj veľké veci.

Milujeme humor a naozaj veríme, že sním to ide vždy ľahšie. Milujeme veľké veci s jednoduchými riešeniami a nepodceňujeme malé kroky. Vieme, že niekedy aj zakúpenie jednej tašky pomôže naštartovať ekologickejšie zmýšľanie a veríme, že vtipná grafika zaručí viac úsmevov v uliciach. Spojením praktickej plátenej tašky a kreatívneho slovenského dizajnu chceme priniesť viac nadhľadu a humoru priamo až k vám.

Tak teda hor sa do toho, tašku Na plece a spolu si užívajme lepší svet!

2 thoughts on “My

  1. Daniela

    ….. suprové taštičky…….

    1. admin

      Ďakujeme 🙂

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.